ماکت شهرک صنعتی شیلاتی فبشا

متریال اصلی در ساخت محوطه و فضای سبز ماکت شهرک صنعتی فبشا از پوشش های مناسب گیاهی، انواع درختان با مقیاس متناسب، پوشش های خاص کف سازی، آسفالت می باشد. متریال کارخانه ها و سایر ساختمان های سایت پلکسی گلاس می باشد. این ماکت در مقیاس 1:1000 و با ابعاد 180cm(L)*60cm(W)*15cm(H of cover)ساخته شده است. نقشه های کل مجموعه شامل سایت پلان و محوطه، راه ها و ساختمان کارخانه ها توسط گروه معماری طرح شاران در مهندسین مشاور شالوده سازان معمار در مدت زمان بسیار کم با در نظر گرفتن اولویت های کارفرما تهیه و به سازمان منطقه آزاد چابهار ارائه گردیده و پس از تایید نقشه ها ماکت آن ساخته شده است. ادامه مطلب را پس ازمشاهده تصویر ماکت بخوانید.


ماکت شهرک صنعتی شیلاتی فبشا
ماکت شهرک صنعتی فبشا
شهرک صنعتی شیلاتی فبشا
شهرک صنعتی شیلاتی فبشا
شهرک صنعتی شیلاتی فبشا
شهرک صنعتی شیلاتی فبشاشهرک صنعتی شیلاتی فبشا
شهرک صنعتی شیلاتی فبشا
شهرک صنعتی شیلاتی فبشا
شهرک صنعتی شیلاتی فبشا
شهرک صنعتی شیلاتی فبشا

کانسپت اصلی مجموعه طرح یک عروس دریایی در سایت پلان شهرک است. تنوع رنگی به کار رفته در ماکت جهت خوانایی هرچه بیشتر آن است. در این ماکت مسیر ورودی اصلی با درختان نخل در دو طرف آن و سردر اصلی شهرک، ساختمان اداری بازرگانی، ساختمان دانشگاهی، ساختمان آزمایشگاه مرجع، بازار بزرگ ماهی، رستوران، مسجد، ساختمان های فنی و تاسیساتی و جانبی، کارخانه ها در سه تیپ 1000 ، 2000 و 5000 مترمربعی، سردخانه10000 تنی، دریاچه و زون تفریحی و فضای توسعه آتی  با وجود مقیاس 1000:1 با جزئیات بسیار و با رنگ های متفاوت نشان داده شده و در بخش راهنمای ماکت توسط شماره گذاری مشخص شده اند.

مسیرهای دسترسی درجه یک و دو سه سواره و ماشین های حمل بار، محوطه سازی کارخانه ها، باسکول ها، محوطه پارکینگ خودروهای سواره پرسنل از دیگر عناصر نشان داده شده در ماکت هستند.

کاور ماکت به دلیل طول زیاد مجموعه، بنا بر صلاحدید شرکت ماکت سازی طرح شاران، به صورت قوس دار ساخته شده که علاوه بر استحکام، باعث زیبایی بیشتر ماکت می شود. این ماکت جهت شرکت در نمایشگاه ساخته شد.

این ماکت فاقد نورپردازی است.