ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)


متریال اصلی در ساخت ماکت مجتمع پانامرا پلکسی است. این ماکت در مقیاس 1:50 و در ابعاد تقریبی100cm(L)*80m(W)*90cm(H) ساخته شده است. با توجه به اینکه این ماکت در مقیاس 1:50 ساخته شده بنابراین جزئیات بسیار زیادی در آن نشان داده شده است. ادامه مطلب را در انتهای تصاویر بخوانید.


ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)ماکت مجتمع مسکونی پانامرا (دروس)


نمایی یکپارچه با تمامی جزییات، ساخت پیش آمدگی ها و تراس های متعدد در نما و احجام پر و خالی به صورت یکپارچه، نرده های شیشه ای و فضای سبز و مبلمان مربوط به تراس ها، کف سازی تراس ها، فریم بندی ها و جزئیات مربوط به باز شوها، جزئیات نماسازی، ساختمان مربوط به تاسیسات، آسانسور و فضای خرپشته دستگاه پله در بام مجموعه، بر اساس نقشه ها و تصاویر ارائه شده از طرف کارفرما، در ماکت اجرا و به نمایش گذاشته شده است. روف گاردن ماکت مجتمع مسکونی پانامرا شامل محوطه سازی، درختان و فضای سبز، فلاور باکس ها، کف سازی ها، مسیر پیاده روی، سکوهای نشستن و نیمکت ها والمان های متعدد می باشد. قرار دادن پرسناژ در بخشهای مختلف ماکت، روح واقعی به آن می دهد.
در این ماکت رنگ کف چوبی تراس ها در تضاد با رنگ نما به خوبی نشان داده شده است. رنگ های به کار گرفته شده در نمای ساختمان ماکت و رنگ متفاوت سنگ ورودی اصلی ساختمان مطابق با خواست کارفرما می باشد.
نور پردازی تراس ها و بازشوها به صورت جداگانه صورت گرفته است بنابراین نمای روز و شب ماکت کاملا متفاوت از یکدیگر هستند. نورپردازی تراس ها به صورت نقطه ای انجام گرفته است. این ماکت جهت پیش فروش واحد های مسکونی سفارش داده شده است. این ماکت به دلیل حجم پویا و تراس های متعدد یکپارچه با جزئیات بسیار یکی از پرکارترین ماکت های ساخته شده در مجموعه طرح شاران می باشد. کاور این ماکت از جنس پلکسی گلاس شفاف و به صورت باکس است.