خدمات برش و حکاکی لیزر

 

استفاده از دستگاه های لیزر بسیار دقیق( اطریشی و تایوانی)و کادر متخصص، تضمینی بر کیفیت مطلوب خدمات می باشد.

ارائه خدمات در این مرکز  از ساعت 8 صبح تا 10 شب بوده و ساخت ماکت درکمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت  انجام می گیرد. در صورت هماهنگی قبلی می توانید در روزهای تعطیل و خارج از ساعات کاری نیز از خدمات برش و حکاکی لیزر  در محل شرکت بهره مند شوید.

شما می توانید بدون مراجعه حضوری تنها با ارسال فایل خود به ایمیل این شرکت ( این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) با هماهنگی تلفنی از خدمات برش و حکاکی این شرکت بهره مند شوید. 

مزیت های استفاده از لیزر برای ساخت ماکت عبارتند از:خدمات برش و حکاکی لیزر

·        کاهش چشمگیر زمان ساخت ماکت

·        افزایش دقت و ظرافت ماکت

·       امکان ساخت تعداد بیشتر از یک ماکت با طراحی و اجرای کاملا یکسان ( سری کاری) 

طریقه آماده سازی فایل ها جهت کار با دستگاه لیزر

از شما متقاضیان و مشتریان محترم خواهشمندیم در صورت امکان فایلهای تهیه شده برای خدمات لیزر را  در نرم افزارهای CORELDRAWیا  AUTO CAD رسم نمایید.

برای این منظور به شیوه زیر عمل کنید:

1- خطوطی که باید برش داده شوند و خطوطی که باید حکاکی شوند را در دو لایه متفاوت با رنگ های مجزا رسم کنید، میتوانید رنگ قرمز را برای برش و رنگ آبی را برای حکاکی و خط، انتخاب کنید.

2- ابعاد واندازه ها در فایل ها باید بصورتی باشد که با ماکت مورد نظر، برابر بوده و ابعاد ماکت در فایل واضح و مشخص باشد.

3- فایلهای مورد نظر را بصورت مجزا در کادرهای مستطیلی به ابعاد حداکثر 60 در 90 سانتیمتر طوری قرار داده که اشکال مورد نظر از لبه های داخلی کادر 5 میلیمتر فاصله داشته باشند.

4- اندازه طول و عرض مستطیل هایی که بعنوان کادر در نظر گرفته اید را در کنار آن بنویسید و کلیه خطوط و اشکال خارج از کادرها را حذف کنید.

5- متریال های مختلف و ضخامت آنها را در کادرهای مجزا  مشخص کنید، بعنوان مثال  همه قطعاتی که جنس آنها پلکسی 3 میل آبی می باشد و باید برش داده شوند را در یک کادر مستطیلی که ابعاد آن در کنارش باشد  قرار داده و در کنار آن، جنس متریال و ضخامت آن و همچنین برش یا حکاکی بودن محتویات آن مستطیل را مشخص کنید.

6- اگر در نرم افزار اتوکد از هاشور و امثال اینها که بصورت بلاک هستند استفاده کرده اید حتما آنها را اکسپلود کنید.

7- دقت کنید که خطوط و اشکال مورد نظر روی یکدیگر تکرار نشوند، زیرا باعث می شود به تعداد خطوط تکراری منطبق برهم ، عملیات برش و حکاکی تکرار شود و علاوه بر افزایش زمان کار دستگاه و هزینه، از کیفیت کار هم کاسته می شود.

8- اگر با نرم افزار  اتوکد کار می کنید ، در نهایت از فایل مورد نظر SAVE AS 2000  با پسوندDXF  تهیه نمایید.