شرکت معماری و ماکت سازی طرح شاران با بیش از 14 سال تجربه و بهره گیری از مديران، مهندسین، متخصصین مجرب و نیز بکارگیری دانش روز و برخورداري از پیشرفته ترین تجهيزات، دستگاهها و ماشين آلات تخصصي و حرفه ای آماده انجام و ارائه خدمات تخصصی ، فنی و مهندسی مشتمل بر :

مشاوره ، طراحی ، اجرا ، نظارت ، مطالعه  ،  مدیریت پروژه و آموزش، در حوزه های :

معماری ، ماکت سازی حرفه ای ، دکوراسیون داخلی ، غرفه های نمایشگاهی می باشد.

یکی از دپارتمان های اصلی این مجموعه، دپارتمان تخصصی ماکت سازی می باشد، که در زمینه طراحی و ساخت انواع ماکت های حرفه ای  معماری، شهری ، سایت ، توپوگرافی، محوطه سازی ، اماکن  و مجموعه های مذهبی و شهری ، سایت کارخانه های صنعتی ، راهسازی و ماکت های تبلیغاتی سه بعدی و . . . فعالیت دارد. 

سطح تحصیلات و تجربیات متخصصین این دپارتمان و استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای مدل سازی  و قطعه سازی ، دقیق ترین دستگاههای حک و برش لیزر، پرینتر سه بعدی و همچنین بکارگیری دانش روز ، باعث هرچه مطلوب تر کیفیت پروژه های انجام شده و رضایت هر چه بیشتر کارفرمایان محترم شده است، که به پشتوانه آن این گروه توانسته است ضمن انجام عمليات گسترده در سطح كشور پهنه فعاليت  خود را به بخش هاي برون مرزي گسترش دهد.

تیم مهندسین ما با استفاده از ایده ها و استاندارد های روز دنیا و بکارگیری مصالحی با کیفیت بالا، توانسته در راستای صرفه جویی هزینه و زمان و همچنین انطباق خواسته ها و سلایق کارفرمایان، گامی موثر بردارد.

تجربه كاري و اهداف بلند مدت، این شرکت را بر آن داشت كه علاوه بر دفتر مركزي خود در تهران،  شعبه ها و دفاتر مختلف كار خود را در نقاط مختلف كشور افتتاح كند که از این میان می توان به شعبه کرج و اصفهان اشاره کرد. هم اكنون طرح شاران 23  نفر پرسنل تحصیلکرده مجرب و متخصص دارد.